НАШІ СМІЛИВІ УЧАСНИКИ: СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ “101” ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області – саме таку назву, з 2013 року, має відомство, яке раніше всі знали, як МНС. Але зміна назв не змінює завдання представників цієї Служби. Щороку надзвичайники Дніпра рятують сотні людських життів, а також зберігають на мільйони гривень майна наших громадян.

 

Телефонуючи за номером «101» будьте впевнені в тому, що допомогу вам нададуть швидко, якісно та в будь-яку добу, будь-якої пори року. Напередодні професійного свята, Дня рятівника, яке відзначається 17 вересня, надзвичайники міста Дніпро дарують вам свою посмішку, ставши учасниками карнавальної ходи «I love Dnipro».

 

Рятувальники – це люди з великою силою волі, здатні пожертвувати своїм життям, заради життя інших, люди, які незважаючи ні на що, готові кинутися на допомогу. Ми рятуємо на воді, у вогні, під час знаходження вибухонебезпечних предметів та в багатьох інших небезпечних ситуаціях. Стати представником ДСНС – це значить вступити до однієї великої родини, у якої першочергова мета в цьому світі «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».

 

Запам’ятайте, номер Служби порятунку – «101»!

Поделиться с друзьями